מדביר בשרון

מדביר בשרון, חברת הדברות בשרון

תושבי השרון הם צרכנים מאוד מודעים בכל הנוגע לבחירה בחברת הדברות. הם בודקים ברשת, מחפשים המלצות אודות מדבירים באזור השרון ומבצעים סקר שוק מקיף. רק מה? תושבי השרון לא תמיד מודעים לכך שההמלצות שנמצאות ברשת אינן תמיד אובייקטיביות אלא לעתים נשתלות ע"י עובדים בחברת ההדברות עצמה.

מה עושים במצב כזה?

אין ספק שזה מתסכל לגלות פתאום שהרשת היא כבר לא מקור מהימן שעליו ניתן להסתמך. לכן, ההמלצה היא תמיד לבחור בחברת גדולות בעלות שם, לבדוק אילו שירותים וטכניקות הדברה הן מציעות, והאם זה עומד בקנה אחד עם ה'אני מאמין' שלכם הנוגע לעולם ההדברה.

קחו לדוגמא אותנו

מביקור קצר באתר התדמית של חברתנו, עולה כי החברה עושה שימוש בחומרי הדברה על בסיס צמחי, אשר הריח שלהם בלתי מורגש והרעילות שלהם היא מינימאלית ביחס לחומרי הדברה סינתטיים. אם תחקרו קצת ברשת אודות הדברות ירוקות בהשוואה להדברות כימיות, תגלו שמדובר ביתרון גדול ובפקטור שכדאי להתייחס אליו בכובד ראש בשקלול הסופי.

ומה לגבי אחריות?

פקטורים נוספים הראויים להתייחסות הם למשל העובדה שחברתנו מעניקה אחריות של שנה לכל הדברה שהיא מבצעת. גם הפעם מדובר בנתון משמעותי, שכן מעטות הן החברות המוכנות לקחת אחריות על עבודתן בצורה כל כך חד משמעית. גם הפעם מדובר בנתון בעל משקל, שאמור לתפוס נפח משמעותי בשיקול הסופי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *