מאגרי מים

מאגרי מים- ניקוי וחיטוי מאגרי מים

ניקוי וחיטוי מאגרי מים היא אינה פריבילגיה אלא הכרח, כפי שקבעו משרד הבריאות ומכון התקנים, באשר לבניינים משותפים. חברתנו קיבלה רישיון מיוחד ממשרד הבריאות לעסוק בניקוי וחיטוי מאגרי המים, וכל זאת על פי דרישת תקנות משרד הבריאות כפי שעודכנו לאחרונה בנובמבר 2006.

מדוע זה חשוב?

בכל בניין משותף בגובה חמש קומות ומעלה ניתן למצוא מאגרי מים הזקוקים לתחזוקה שוטפת. הסיבה לכך נובעת מן העובדה שמאגרי מים כאלה חשופים למזהמים וחיידקים, ולכן הזנחת המאגר יכולה להשפיע לרעה על איכות חייהם ובריאותם של הדיירים בבניין כולו.
עבודת ניקוי וחיטוי מאגרי המים מוכרחה להתבצע אחת לשנה על מנת להבטיח כי מאגרי המים לא יהפכו למפגע תברואתי. חברתנו, מעניקה את שירותיה לבניינים משותפים ומבצעת עבודות חיטוי וניקוי לאחר ריקון מאגרי המים, וחיטוי האזור באמצעות סודיום היפוכלוריט.
אנו עושים שימוש בחומרים שעברו את תקנות משרד הבריאות, ופועלים בהתאם לקודים המקובלים בתחום. עבודת הניקוי מתבצעת באמצעות מברשת בעלת זיפים קשים, ובסיומה נרשמים פרטי החיטוי ותאריך ביצוע העבודה על גבי הבריכה, כך שוועד הבית ידע מתי לזמן את החברה בשנית כעבור שנה.

שנה אחר שנה

וועדי הבית אשר עובדים בשיתוף פעולה עם חברתנו, מזמנים את החברה שנה אחר שנה לצורך ביצוע עבודות ניקוי וחיטוי מאגרי המים בבניין. החברה מעניקה לוועדי הבתים שירות מקצועי ואמין, בסטנדרטים הגבוהים ביותר המקובלים כיום בשוק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *